TDI RolePlay
TDI RolePlay
TDI RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Odlazak sa servera

Ići dole 
+2
Comi
Luka_Hawk
6 posters
AutorPoruka
Luka_Hawk




Broj poruka : 8
Datum upisa : 01.10.2011

Odlazak sa servera  Empty
PočaljiNaslov: Odlazak sa servera    Odlazak sa servera  EmptyUto Okt 18, 2011 2:53 pm

Ja, posto sam vidio da se server raspada , a ocekivo sam vise, fino sam odlucio da vie ne igram na njega i da pocnem da igram na drugom serveru. Sad igram na Croherze i kad se ovaj server skroz raspane i kad ga vise ne budete placali vi slobodno mozete doc tamo i ja se zovem Luka_Row i imam jos jedan acc sto smo ja i moj drug Dzony_Cool smislili i napravili i na njega imamo vise od 100k i 6 lvl a na Croherze se za sat vremana rada moze dobit samo 1 500$ a ne ko na ovaj mrceni server....
POZDRAV ZA SVE I VIDIMO SE NA Croherze za koji predpostavljam , svi vi znate ......
Nazad na vrh Ići dole
Comi
Admin
Comi


Broj poruka : 64
Datum upisa : 28.08.2011

Odlazak sa servera  Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak sa servera    Odlazak sa servera  EmptyUto Okt 18, 2011 5:18 pm

Vidimo se .....nikad.Ovaj server se uopste ne raspada i neznam stvarno po cemu si to zakljucio?? Trenutno je offline kao i svi serveri koji su hostani na KGB-u Lite u Njemackoj i to je do njih ne do nas ...
Nazad na vrh Ići dole
Philipe Statham

Philipe Statham


Broj poruka : 148
Datum upisa : 24.09.2011
Godina : 28
Lokacija : Republika Srpska

Odlazak sa servera  Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak sa servera    Odlazak sa servera  EmptyUto Okt 18, 2011 6:00 pm

Comi ::
Vidimo se .....nikad.Ovaj server se uopste ne raspada i neznam stvarno po cemu si to zakljucio?? Trenutno je offline kao i svi serveri koji su hostani na KGB-u Lite u Njemackoj i to je do njih ne do nas ...

Tako je a ti decko ides sa srv jer si tamo ima pare a ovde nemas jer ti mrsko raditi pa ti dupe zinulo za pare...vidimo se
a vidim da ova promena vremena lose utice na tebe(rece yamaha) "server se raspao" hahaha
Nazad na vrh Ići dole
Zgruvo
Admin
Zgruvo


Broj poruka : 237
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 27
Lokacija : Modriča, Republika Srpska

Odlazak sa servera  Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak sa servera    Odlazak sa servera  EmptyUto Okt 18, 2011 6:26 pm

Luka_Hawk ::
Ja, posto sam vidio da se server raspada , a ocekivo sam vise, fino sam odlucio da vie ne igram na njega i da pocnem da igram na drugom serveru. Sad igram na Croherze i kad se ovaj server skroz raspane i kad ga vise ne budete placali vi slobodno mozete doc tamo i ja se zovem Luka_Row i imam jos jedan acc sto smo ja i moj drug Dzony_Cool smislili i napravili i na njega imamo vise od 100k i 6 lvl a na Croherze se za sat vremana rada moze dobit samo 1 500$ a ne ko na ovaj mrceni server....
POZDRAV ZA SVE I VIDIMO SE NA Croherze za koji predpostavljam , svi vi znate ......

Ovo je dokaz koliko su neku ljudi zaostali još od kamenog doba. Server se ne raspada, to može svako normalan zaključiti, ovo je trenutno problem do hostera a ne do nas. Na CH ćeš da prestaneš igrati za mjesec dana maksimalno. Igrao sam na CH i mogu da ti garantujem da nećeš dugo igrati. Nemaš 100k, tu foru prodaj nekom drugom, tamo ko ima infernusa on je BOG na serveru, a infernus košta do 500k maksimalno kao housecar. Uostalom, što se hvališ da igraš na CH? Da ti ne pričaju ostali članovi foruma gdje su sve igrali!! Sve u svemu: Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
https://yudrp.bosnianforum.com
Voo-Doo

Voo-Doo


Broj poruka : 140
Datum upisa : 16.10.2011
Godina : 31
Lokacija : Sombor

Odlazak sa servera  Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak sa servera    Odlazak sa servera  EmptyUto Okt 18, 2011 6:45 pm

CH, em niko neigra RP, i sto Zgruvo kaze NEMAS 100K sigurno !
Nazad na vrh Ići dole
IkaIJ

IkaIJ


Broj poruka : 209
Datum upisa : 02.10.2011
Lokacija : Teslic/Banja Luka

Odlazak sa servera  Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak sa servera    Odlazak sa servera  EmptySre Okt 19, 2011 7:10 pm

CH...Jedini jebeni ustaški server koji misle samo na nacionalnost (izvinjavam se zbog uvrede ali u stvari je tako) :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Odlazak sa servera  Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak sa servera    Odlazak sa servera  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Odlazak sa servera
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pravila servera
» Odlazak sa servera(na neko vrijeme)
» Slike sa servera
» Odlazak sa servera
» Chat sistem servera

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
TDI RolePlay :: OffGame :: Odlazak | Povratak-
Skoči na: