TDI RolePlay
TDI RolePlay
TDI RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 [TUT]Kako poslati e-mail na Homtailu ( MSN ! )

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Voo-Doo

Voo-Doo


Broj poruka : 140
Datum upisa : 16.10.2011
Godina : 32
Lokacija : Sombor

[TUT]Kako poslati e-mail na Homtailu ( MSN ! ) Empty
PočaljiNaslov: [TUT]Kako poslati e-mail na Homtailu ( MSN ! )   [TUT]Kako poslati e-mail na Homtailu ( MSN ! ) EmptyUto Okt 18, 2011 5:37 pm

Pozdrav svima.U ovom tutorialu cu vam pokazati kako da posaljete e-mail nekom ukoliko koristite Hotmail.Pa da krenemo.

Korak 1.
Otvorite vas Web Browser i u Adress Bar ukucajte hotmail.com Otvoriti ce vam se stranica gdje je potrebno unijeti Windows Live ID(vasa e-mail) i Password.Unesite vase podatke a zatim kliknite na "Sign In".



Korak 2.
Kada ste kliknuli na Sign In otvoriti ce vam se vas Hotmail nalog/profil.Sve sto je potrebno je da u gornjem dijelu stranice kliknete na Hotmail.



Korak 3.
Kada ste kliknuli na Hotmail otvoriti ce vam se stranica sa svim vasim porukama.Tacnije sa lijeve strane imate "Stablo"sa folderima gdje se nalaze poruke u zavisnosti gdje ste ih smjestali.U gornjem dijelu pronadjite meni sa opcijama "New","Delete","Junk","Sweep"..itd.Odaberite i kliknite na opciju "New".



Korak 4.
Kada ste kliknuli na opciju New otvoriti ce vam se formular za pisanje e-maila.Opcije To,Subject popunite kako treba te u veliko polje ispod unesite vas text.Prije toga mozete sebi promijeniti font,velicinu fonta itd...Kada ste uradili sve kako treba kliknite na Send.



Korak 5.
E sada kada ste i kliknuli na send iznad u zutom prozorcicu ce vam se pojaviti upozorenje:"To stop spammers,we sometimes ask for you to enter characters" sto u prevodu znaci da prije slanja poruke morate unijeti odredjene cifre/slova da bi poslali poruku.Ovim se sprecava SPAM.Kliknite na plavi dio slova.



Korak 6.
U novom TAB-u vam se otvara stranica gdje je u polje potrebno ispravno unijeti karaktere iznad da bi mogli poslati vas e-mail.Kada ste unijeli kako treba kliknite na Continue.



Korak 7.
Klikom na continue vraca vas na vas e-mail.Potrebno je da opet kliknete na Send i e-mail je poslat.

TuT by Daariola


Poslednji izmenio Adam_Hawks dana Sre Okt 19, 2011 11:57 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Zgruvo
Admin
Zgruvo


Broj poruka : 237
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 27
Lokacija : Modriča, Republika Srpska

[TUT]Kako poslati e-mail na Homtailu ( MSN ! ) Empty
PočaljiNaslov: Re: [TUT]Kako poslati e-mail na Homtailu ( MSN ! )   [TUT]Kako poslati e-mail na Homtailu ( MSN ! ) EmptyUto Okt 18, 2011 8:25 pm

Opominjem te da posle svakog svog TuT-a preuzetog od nekog drugog ili drugog servera napišeš čiji je, NE ZABRANJUJEM kopiranje drugih TuT-ova. Ali moraš napisati čiji je TuT. U ovom slučaju samo na kraju napišeš "TuT preuzet od Daariola" :)
Nazad na vrh Ići dole
https://yudrp.bosnianforum.com
Voo-Doo

Voo-Doo


Broj poruka : 140
Datum upisa : 16.10.2011
Godina : 32
Lokacija : Sombor

[TUT]Kako poslati e-mail na Homtailu ( MSN ! ) Empty
PočaljiNaslov: Re: [TUT]Kako poslati e-mail na Homtailu ( MSN ! )   [TUT]Kako poslati e-mail na Homtailu ( MSN ! ) EmptySre Okt 19, 2011 10:54 am

Oke. Da znas mogu ja da napravim svoj, ali kad on vec ima tamo neke copy sam ih.

Napravio sam temu ako nekom treba tutorial napravicu ja svoj.
Nazad na vrh Ići dole
Zgruvo
Admin
Zgruvo


Broj poruka : 237
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 27
Lokacija : Modriča, Republika Srpska

[TUT]Kako poslati e-mail na Homtailu ( MSN ! ) Empty
PočaljiNaslov: Re: [TUT]Kako poslati e-mail na Homtailu ( MSN ! )   [TUT]Kako poslati e-mail na Homtailu ( MSN ! ) EmptySre Okt 19, 2011 11:21 am

Adam_Hawks ::
Oke. Da znas mogu ja da napravim svoj, ali kad on vec ima tamo neke copy sam ih.

Napravio sam temu ako nekom treba tutorial napravicu ja svoj.

'Ajde izmijeni ovako kako sam ti rekao svaki njegov TuT!
Nazad na vrh Ići dole
https://yudrp.bosnianforum.com
Sponsored content





[TUT]Kako poslati e-mail na Homtailu ( MSN ! ) Empty
PočaljiNaslov: Re: [TUT]Kako poslati e-mail na Homtailu ( MSN ! )   [TUT]Kako poslati e-mail na Homtailu ( MSN ! ) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
[TUT]Kako poslati e-mail na Homtailu ( MSN ! )
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako poslati e-mail
» [TUT] Kako poslati e-mail na Yahoo
» [Tut]Kako Promeniti Ip
» [Tut]Kako ubrzati internet
» Kako instalirati GTA San Andreas

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
TDI RolePlay :: Članovi :: Tutorijali-
Skoči na: