TDI RolePlay
TDI RolePlay
TDI RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Vidimo se kad se vidimo, Statham

Ići dole 
AutorPoruka
Philipe Statham

Philipe Statham


Broj poruka : 148
Datum upisa : 24.09.2011
Godina : 28
Lokacija : Republika Srpska

Vidimo se kad se vidimo, Statham Empty
PočaljiNaslov: Vidimo se kad se vidimo, Statham   Vidimo se kad se vidimo, Statham EmptyUto Nov 01, 2011 7:19 pm

Prepostavljao sam da će doći ovaj dan! Dan kada odlazim sa servera. Verovatno će vas zanimati razlozi zašto idem(bar neke od vas koje sam postovao kao igrace i koji su mene voleli). Pa ću vam u narednom delu objasniti!
Na server sam bio pozvan od strane oba vlasnika da budem administrator 1337, jer i sami znaju da sam iskusan i da sam učio i jos učim od najboljih(Balkan Express admin team). Taj poziv sam prihvatio da bi pomogao njima da odrze server i samim tim da pomognem serveru, naravno da nije bilo zbog toga sto sam admin jer meni to neznaci toliko toga sam se zastio jos davno. Dogovorili smo se da cu ja izmedju ostalog biti administrator za lidere! Sve je krenulo fino, i tako je i teklo. Mada sve što je dobro brzo prodje! Problemi su nastali izmedju ostalog jer smo se ja i Sinesa prepirali oko kaznjavanja igraca! On je cestio bio afk jer je scriptao(na tome mu svaka cast, skidam kapu) ali ja sam vise bio In game i bolje znao kako treba da radi jedan admin 1337! Pojedinci su se uvlacili u onu stvar da bi imali Lidera/GM pa cak i admina! Kod mene to nije prolazilo ali kod njega jeste jer on na neki nacin voli da tako bude doar sa ljudima! Oni njega rcimo "vole" a mene uopste ne (Brky Depp, Sava Nakaradae, Joxa Radin i jos neki). Oni i ostali slicni njima su igraci tipa: kada im nesto das ti si BOG, cim ih kaznis, najgori si na svetu! Kap koja je prelila casu bila je kad sam lidera FBI dao svojoj devojci Klari(priznajem da je malo uticalo sto mi je devojka i sto je zensko) ali NAJVISE je to sto zna RP bolje od 80% igraca i sto bolje puca od 70%!!! Sinesa se na to odmah pobunio iako ja imam ova 2 odlicna argumenta!! Tu je nastala svadja jer ja nisam hteo da pogazim svoju odluku i stojim cvrto iza nje i stojacu nonstop! Sinesa se i dalje protivio i dao sam mu ultimatum: Ili ona ostaje Lider ili ja odlazim sa servera! I sami vidite sta je odabrao! kada su oni sami dali 3 lidera bez mene, nisam reci rekao ali eto...
Vise me necete videti ni na serveru ni na forumu. ako neka budala bude ulazila po mojim nickom to NISAM ja! Sada mogu poceti slaviti ulizice poput Save, joxe i Brky-a(koji je najveca dvolcina osoba koju sam ikada upoznao)!!! Veliki pozdrav za ljude koji su po meni najbolji igraci ali i ljudi na serveru a to su Johnny Hexna, Brian Brendell i Adam Hawks, naravno pozdrav i za ostale koji su me postovali! Ko zeli da bude u kontaktu samnom moze to preko mog facebook profila https://www.facebook.com/manutd.zivoradpopovic ili me mozete naci na serveru Balkan Express gde i dalje nastavljam aktivno igrati!!!



Pozdrav, Statham
Nazad na vrh Ići dole
 
Vidimo se kad se vidimo, Statham
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» For Statham

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
TDI RolePlay :: OffGame :: Odlazak | Povratak-
Skoči na: