TDI RolePlay
TDI RolePlay
TDI RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Problem oko NICKA

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
adnan123




Broj poruka : 1
Datum upisa : 18.11.2011

Problem oko NICKA Empty
PočaljiNaslov: Problem oko NICKA   Problem oko NICKA EmptyPet Nov 18, 2011 7:20 pm

Eh ovako moj nik na serveru je Adnan_KING i ADMIN Milan_Ilic me stalno kickuje.JA znam razloga moga kicka,ali sam trenutno u bandi u imam mnogo para i rank 2 ,i oruzje.Tako da bih zelio da me vise ne kickuje sa serveru jer mi se svidja mnogo.Molim njega i ADMIN TIM .dopustite mi da koristim Adnan_KING ili nekako ,nesto ucinite (ako promijemin svoje ime ali da mi sve ostane)(Adnan_King) eto. MOLIM VAS JOS JEDNOM. SRW JE EXTRA !
Nazad na vrh Ići dole
Zgruvo
Admin
Zgruvo


Broj poruka : 237
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 27
Lokacija : Modriča, Republika Srpska

Problem oko NICKA Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem oko NICKA   Problem oko NICKA EmptyPet Nov 18, 2011 7:34 pm

adnan123 ::
Eh ovako moj nik na serveru je Adnan_KING i ADMIN Milan_Ilic me stalno kickuje.JA znam razloga moga kicka,ali sam trenutno u bandi u imam mnogo para i rank 2 ,i oruzje.Tako da bih zelio da me vise ne kickuje sa serveru jer mi se svidja mnogo.Molim njega i ADMIN TIM .dopustite mi da koristim Adnan_KING ili nekako ,nesto ucinite (ako promijemin svoje ime ali da mi sve ostane)(Adnan_King) eto. MOLIM VAS JOS JEDNOM. SRW JE EXTRA !
Promijeni u opštini ime, pregledaj sve šaltere pa promijeni!
Nazad na vrh Ići dole
https://yudrp.bosnianforum.com
2Pac

2Pac


Broj poruka : 73
Datum upisa : 20.11.2011
Lokacija : Sarajevo

Problem oko NICKA Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem oko NICKA   Problem oko NICKA EmptyUto Nov 22, 2011 1:24 am

Pa mozda to sto si napisao capsom KING napisi obicnim slovima pogledaj kako su ostali napisali ime...
Nazad na vrh Ići dole
Voo-Doo

Voo-Doo


Broj poruka : 140
Datum upisa : 16.10.2011
Godina : 31
Lokacija : Sombor

Problem oko NICKA Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem oko NICKA   Problem oko NICKA EmptyČet Dec 01, 2011 9:13 am

Nick ti netreba biti Adnan_KING, vec Adnan_King.
Nazad na vrh Ići dole
Dino_Skore

Dino_Skore


Broj poruka : 55
Datum upisa : 11.10.2011
Godina : 31
Lokacija : Zupanja

Problem oko NICKA Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem oko NICKA   Problem oko NICKA EmptyPon Dec 05, 2011 11:43 am

Slazem se sa ostalima :D sta kad bi ja uso sa imenom DiNoN_oSeKro
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Problem oko NICKA Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem oko NICKA   Problem oko NICKA Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Problem oko NICKA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
TDI RolePlay :: Info :: Predstavite se-
Skoči na: