TDI RolePlay
TDI RolePlay
TDI RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 [Tut]Chaos AD keybinder

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Filip

Filip


Broj poruka : 62
Datum upisa : 15.11.2011
Godina : 27
Lokacija : Makedonija

[Tut]Chaos AD keybinder Empty
PočaljiNaslov: [Tut]Chaos AD keybinder   [Tut]Chaos AD keybinder EmptySub Nov 19, 2011 10:13 am

Chaos AD Keybinder


Chaos Keybinder je SA-MP program koji vam omogucava brze izvodjenje radnji,to jest ne morate neku opstu ili (/me) akciju kucati vise puta.Pogledajte tutorial kako instalirati Chao Keybinder,i sve ce vam biti jasno o cemu se radi.


Instalacija i upotreba

Da bi koristili program, morate ga prvo downloadovati Ovdje
Program nije potrebno instalirati, dovoljno je samo da ga ukljucite. Kada otvorite program imate 20 praznih polja. U prvo polje napisete zeljenu akciju, npr. ~t/me vadi kljuc iz brave~. Nakon toga sve sto treba da uradite je da pored akcije "Send Keys" kliknete "Hotkey" i izaberete broj/slovo/neki znak sa kojim zelite da se aktivira ta akcija u igrici. Na "Hotkey" moze da ostane isti broj ne morate ga mijenjati ukoliko necete. I na samom kraju kliknete "Activate" kako bi ste omoguli pri klikom na izabrani broj/slovo/neki znak, ta akcija ce se pokrenuti u igrici.
NAPOMENA:
Pred svaku akciju stavljajte (~t/komanda~) ,jer jedino tako vam se moze pokrenuti akcija.(naravno ovo komanda cete maknuti i staviti neku komandu koja vam je potrebna...)

Ukoliko zelite vase bindse da sacuvate samo kliknite "Save Current Keybinds".
Kada budete htjeli opet da otvorite vase snimljene bindse samo kliknite ikonicu koja je lijevo od "Save Current Keybinds" i pronadjite gdje ste je sacuvali.

Nadam se da sam pomogao!
Nazad na vrh Ići dole
IkaIJ

IkaIJ


Broj poruka : 209
Datum upisa : 02.10.2011
Lokacija : Teslic/Banja Luka

[Tut]Chaos AD keybinder Empty
PočaljiNaslov: Re: [Tut]Chaos AD keybinder   [Tut]Chaos AD keybinder EmptySub Nov 19, 2011 10:16 am

Vidi nije ti to neki tut,pošto kad neko ima mod veći mu je ping i laga i smeta ostalom društvu na serveru.Lock
Nazad na vrh Ići dole
 
[Tut]Chaos AD keybinder
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
TDI RolePlay :: Članovi :: Tutorijali-
Skoči na: