TDI RolePlay
TDI RolePlay
TDI RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 [TUT] Kako ubacivati modove na SAMP

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
DULE

DULE


Broj poruka : 2
Datum upisa : 02.10.2011

[TUT] Kako ubacivati modove na SAMP  Empty
PočaljiNaslov: [TUT] Kako ubacivati modove na SAMP    [TUT] Kako ubacivati modove na SAMP  EmptyČet Nov 03, 2011 8:58 pm

Ovako evo objasnjenje kako ubaciti neke modove na SAmp poput skinova, vozila, hudova, oruzja itd.
Prvo sto trebate je neki program za ubacivanje ja koristim IMGpro meni je najbolji:
Download link: http://www.megaupload.com/?d=OFZQR1EQ
Kad skinete IMgpro raspakujtega i instalirajtega, nakon toga trebate skinuti neki mod po zelji ja inace skidam sa Gtainside:
Link: http://www.gtainside.com/en/news.php
kad skinete neki mod raspakujtega obicno imate dff i txd fajl (Npr. ako skinete mod za turismo auto imacete turismo.dff i turismo.txd).
Nakon toga pokrenete img pro kliknete na add oznaceno je na slici:

[TUT] Kako ubacivati modove na SAMP  XUAs9

kad ste kliknuli na add izaberete taj svoj mod koji zelite ubaciti znaci dff i txd kad ih izaberete otvoricevam se vako kao na slici tu samo kliknete na replace takodje oznaceno na slici izbacice vam mali prozorcic samo kliknete Yes i ponovo Ok i toje to (U ovom slucaju na slici jasam ubacivo freeway-coppera)

[TUT] Kako ubacivati modove na SAMP  RKInx

Napomena: Dole na dnu gdje je na slici markirano crveno morate izabrati svoj directory gta san andreas znaci tamo gdje vam je snimljen odete tu pa model i gta3


Tutorial sam ja licno napravio nije preuzet sa drugog foruma staranice i sl. ako vam je nesto nejsno slobondno pitajte
Nazad na vrh Ići dole
IkaIJ

IkaIJ


Broj poruka : 209
Datum upisa : 02.10.2011
Lokacija : Teslic/Banja Luka

[TUT] Kako ubacivati modove na SAMP  Empty
PočaljiNaslov: Re: [TUT] Kako ubacivati modove na SAMP    [TUT] Kako ubacivati modove na SAMP  EmptyPet Nov 18, 2011 5:46 pm

Meni je pomoglo,hvala :D Evo Lock cu,ali kome bude potrebno pogledat ce ovaj tut.
Nazad na vrh Ići dole
 
[TUT] Kako ubacivati modove na SAMP
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako skinuti SAMP(sve potrebno za SAMP i nas server)
» Kako instalirati GTA San Andreas
» [Tut]Kako Promeniti Ip
» Kako upload sliku na ZaSlike.com
» Kako poslati e-mail

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
TDI RolePlay :: Članovi :: Tutorijali-
Skoči na: