TDI RolePlay
TDI RolePlay
TDI RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Odlazak FOREVER

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Stefan_Corleone




Broj poruka : 10
Datum upisa : 29.10.2011
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Odlazak FOREVER  Empty
PočaljiNaslov: Odlazak FOREVER    Odlazak FOREVER  EmptySre Nov 23, 2011 6:44 pm

Ja nemam nista posebno reci o mom odlasku tj. mom banu Ismare nadam se da si sad srecan sto su me ban i sad mozes da igras mirno i niko te nece psovati vise , jer svi vi samp dozivljavate kao smisao vaseg zivota i ne mozete da zamislite jedan dan bez njega , drukali bi rodjenog brata za rank up , da vas neko pohvali adminima ,a kamoli da pricam da dobijete GM-a ..Necu puno da odugovlacim i nemam o cemu mnogo da pricam vise .. Ko me shvatio ,shavatio me je , ko nije shvatice jednog dana kad se bude zapitao sta mi je ovo trebalo u zivotu da tolike sate i sate provedem za kompom igrajuci samp.. Ne kapiram sta cete reci kad bdete imali decu i kad vas budu pitala vasa deca ,,Tata , tata cega si se ti igrao sa drugarima kad si bio mali najvise"Vi cete odgovoriti ,,Pa ja sam igrao samp sine" ??? Ujedno ovo je i moj poslednji server na koji sam igrao , pre ovog oprostaja sto sam napisao reinstal sam ceo gta i rekao sam vise NE .. Svi smo mi mladi i treba da se bavimo sportom ,a za kompijutere i igrice moze se naci neko vreme .. Iskreno nisam se nadao da cu na ovaj nacin zavrsiti sa ovom ,,ZAVISTI OD IGRICE"

Jos jednom pozdrav za sve, ako je bilo nesto sto nije trebalo da se desi izvnite

Stefan_Corleone

PS: Kome sta treba moze me naci na skaypu prikaz.punog.imena FB nemam jer sam ga ugasio tako da poz jos jednom


Poslednji izmenio Stefan_Corleone dana Sre Nov 23, 2011 7:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Filip

Filip


Broj poruka : 62
Datum upisa : 15.11.2011
Godina : 27
Lokacija : Makedonija

Odlazak FOREVER  Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak FOREVER    Odlazak FOREVER  EmptySre Nov 23, 2011 6:54 pm

Slazem se brate... tako je treba mi da se drogiramo, da zivimo zivota a ne da igramo samp :)...
:D ahahhahahha :) x) PUNKS NOT DEAD!
Nazad na vrh Ići dole
IkaIJ

IkaIJ


Broj poruka : 209
Datum upisa : 02.10.2011
Lokacija : Teslic/Banja Luka

Odlazak FOREVER  Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak FOREVER    Odlazak FOREVER  EmptySre Nov 23, 2011 7:38 pm

A zbog čega si banovan?
Nazad na vrh Ići dole
Stefan_Corleone




Broj poruka : 10
Datum upisa : 29.10.2011
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Odlazak FOREVER  Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak FOREVER    Odlazak FOREVER  EmptySre Nov 23, 2011 7:57 pm

Ma to je sad manje bitno ..Ban sam trazio sam jer sam ga i zasluzio
Nazad na vrh Ići dole
Zgruvo
Admin
Zgruvo


Broj poruka : 237
Datum upisa : 28.08.2011
Godina : 27
Lokacija : Modriča, Republika Srpska

Odlazak FOREVER  Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak FOREVER    Odlazak FOREVER  EmptySre Nov 23, 2011 8:09 pm

Nisu baš svi takvi. Ali nije sad priča za to, vidimo se nekad, pozz.
Nazad na vrh Ići dole
https://yudrp.bosnianforum.com
Stefan_Corleone




Broj poruka : 10
Datum upisa : 29.10.2011
Godina : 30
Lokacija : Srbija

Odlazak FOREVER  Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak FOREVER    Odlazak FOREVER  EmptySre Nov 23, 2011 8:45 pm

Ја би овде ставио ЛОЦК
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Odlazak FOREVER  Empty
PočaljiNaslov: Re: Odlazak FOREVER    Odlazak FOREVER  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Odlazak FOREVER
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
TDI RolePlay :: OffGame :: Odlazak | Povratak-
Skoči na: